Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У Києві дівчина вирішила особисті проблеми, викинувшись з 23-го поверху (фото)

У Києві дівчина вирішила особисті проблеми, викинувшись з 23-го поверху (фото)Коли поруч в найважчий момент нікого немає поруч, люди роблять непоправний крок. Як це зробила молода жінка в Києві.

У суботу, 5 січня, з 23 поверху будинку на вулиці Зарічній викинулася 28-річна дівчина. В її квартирі знайшли три записки, які були адресовані різним людям.

Дівчина викинулася з вікна близько третьої години ночі, тіло виявив двірник житлового комплексу близько восьмої ранку, повідомляє Інформатор. За словами поліцейських, на тілі загиблої не було слідів насильницької смерті. Квартира, в якій вона проживала, виявилася відкрита. Там на кухонному столику стояли три келихи з недопитими напоями та лежали три записки, які, судячи з усього, залишила  дівчина, яка вистрибнула з балкона. Також вдалося встановити ім’я загиблої, її звали Надія.

Читайте також  Спочатку взяти Горлівку: Аваков озвучив план повернення Донбасу

Записки були адресовані різним людям. Одна з них була адресована, швидше за все, брату загиблої, який на даний момент проживає в Ізраїлі. У ній було зізнання в любові і прохання пробачити, якщо він зможе.

«Я тобі багато чого можу сказати, але просто прости мене», – говорила одна з фраз в записці.

Друга записка була адресована чоловікові на ім’я Олександр. Вона також містила освідчення в коханні. У записці були слова:

“Люблю тебе більше за життя! Люблю, незважаючи ні на що. Але зате я вирішила нашу проблему».

У третій записці були слова подяки близьким за підтримку. І прохання про прощення.

Читайте також  На Ужгородщині жорстоко згвалтували неповнолітнього хлопчика

В результаті падіння з висоти дівчина померла на місці від отриманих травм.

Залиште свій коментар