У Криму тигр відкусив палець однорічній дитині в парку. Фото і деталі трагедії

У Криму тигр відкусив палець однорічній дитині в парку. Фото і деталі трагедії

В Криму у парку левів “Тайган”, який заробляє на сафарі, показуючи відвідувачам своїх вихованців, сталася трагедія. Тигр відкусив палець однорічному малюкові.

Про інцидент повідомив Telegram- канал “Бушующий мир”. Зазначається, що 22-річна мати вирішила піднести дитину до огорожі, щоб показати тигра ближче. Вона вийшла за межі безпечної зони і малюк опинився просто перед хижаком (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки)В цей момент тигр накинувся на дитину, схопив хлопчика за руку і відкусив пальчик. Мати малюка розповіла, що відразу кинулася шукати медпункт в парку, але не знайшла навіть медсестри.

“Я шукала співробітників парку, щоб попросити допомоги, але поруч нікого не було. Я добігла до кіоску, де продавали корм для тварин, там жінка показала мені, де знаходиться медпункт. Коли я принесла дитину туди, медсестри на місці не було. Її так і не змогли знайти, якісь співробітники допомогли замотати бинтом руку Паші (потерпілий хлопчик – ред.) І викликали швидку, по суті, це вся допомога”, – обурювалася мати.

Швидка, яка прибула на місце, госпіталізувала малюка з мамою в дитячу клінічну лікарню Сімферополя. Там хлопчику провели операцію, зашили рану.
Малюк біля загорожі з тиграми
Однорічний малюк, якому тигр відкусив палець
 
Тигр у парку-сафарі "Тайган"
Малюк після операції
22-річна мати малюка світлана
 

Варто зазначити, що Кримський сафарі-парк “Тайган” – один з найбільших в Європі розплідників левів та інших видів великих хижих кішок. Там проживає близько 60 левів, 40 тигрів і багато інших тварин. Туристи іноді нехтують правилами безпеки й підходять дуже близько до хижаків. Цього разу це призвело до трагедії з малюком

Залиште свій коментар