За його даними, це був мінометний обстріл, головною ціллю якого був міст в селі. Він пошкоджений.Крім цього, внаслідок атаки постраждали двоповерховий багатоквартирний будинок та прибудови поруч. У будівлях пошкоджені дахи та вибиті вікна. Також згорів автомобіль, що був у зоні ураження.

Є пошкодження і на території цукрового заводу.

Про жертв серед місцевого населення не повідомляється.
Хто саме обстріляв село, губернатор Курської області не вказує. Не виключено, що це могла зробити і російська армія. Адже село Тьоткіно розташоване на самому кордоні з Україною. Напередодні до кордонів Росії в Курській області були направлені додаткові війська, а також артилерія та ракетні установки.

З території Курської області російські загарбники здійснюють обстріли України, а саме Сумську область. Там не минає і дня, щоб не було завдано ударів з території Росії. При цьому деколи окупанти застосовують бойову авіацію для ракетних ударів, коли ворожі літаки запускають ракети ще з території Росії, не залітаючи в повітряний простір України.

Традиційно для росіян, обстрілюють в таких випадках об’єкти цивільної інфраструктури – території підприємств, у тому числі аграрних, церкви, дитячі садочки, а також житлові будинки. Тож і страждає внаслідок таких обстрілів саме цивільне населення.