У перший день “знімуть недоторканність”: Розгромна заява Зеленського про перший законопроект

У перший день “знімуть недоторканність”: Розгромна заява Зеленського про перший законопроект

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що одним із перших законопроектів, який розгляне нова Верховна Рада, буде про зняття депутатської недоторканності. 

Як передають кореспонденти, про це Зеленський заявив журналістам на виборчій дільниці в Оболонському районі столиці після голосування на парламентських виборах.

«Один з перших, тому що в перший день буде не один законопроект, я впевнений – нарешті ми повинні зняти з вами недоторканність з народних депутатів», – зазначив він. Зеленський також заявив, що розраховує, що вибори до ВР пройдуть чесно та справедливо.

«Це люди наші вирішують, я думаю, будуть справедливі та чесні вибори, і люди покажуть, як вони ставляться до тієї партії, про яку я не буду говорити», – додав президент.

Як відомо, раніше президент України заявив, що не бачить в майбутній коаліції за результатами виборів в Раду представників «старої влади».

«Я не хочу міняти своє рішення і буду наполягати зі своїми колегами з партії, до якої я дуже гарно ставлюсь, на тому самому рішенні, яке в нас раніше було, щоб це були тільки нові обличчя. Зі старою владою ми не бачимо коаліції», – заявив він.

Залиште свій коментар