У постпредстві РФ в ООН заявили, що у Росії немає причин для вторгнення до України

У постпредстві РФ в ООН заявили, що у Росії немає причин для вторгнення до України

За словами дипломата країни-агресорки, вторгнення РФ до України 16 лютого не відбудеться.

Заступник постійного представника РФ в ООН Дмитро Полянський заявив, що у Російської Федерації немає причин для вторгнення до України.Відповідну заяву він озвучив у понеділок, 14 лютого, в етері британського телеканалу Channel 4, пише “ТАСС“.

“Наскільки мені відомо – ні, і я не бачу причин для цього”, – вказав дипломат країни-агресорки, відповідаючи на запитання про те, чи відбудеться нове вторгнення РФ у середу, 16 лютого.

Полянський зазначив, що про відповідну дату пишуть “лише американські ЗМІ”. “Це дуже смішно і дивно”, – додав він.
Як пише “Интерфакс“, коментуючи інформацію про те, що Москва нещодавно змінила тон щодо української кризи, Полянський заявив, що риторика російської сторони не зазнала “жодних змін” і залишається “послідовною впродовж усього місяця”.

“Немає жодних змін у нашій поведінці, як немає і змін у тому, як наші західні колеги уявляють ситуацію”, – висловився заступник постійного представника РФ в ООН.

Також, коментуючи запитання про те, чому Москва не вживає конкретних заходів щодо деескалації ситуації, російський дипломат сказав, що “Росія не може займатися деескалацією, тому що не займалася ескалацією”.

“Нехай деескалацією займаються західні країни, які роздмухали істерію щодо планів, що приписуються Росії”, – продовжив Полянський.

Раніше у понеділок голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив про перебування на кордоні з Україною до 127 тисяч військовослужбовців РФ. Політик підкреслив, що вказаної кількості недостатньою для нового повномасштабного вторгнення Росії.Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський вирішив запровадити в Україні нове свято – День єднання, який відзначатиметься 16 лютого. “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання”, – заявив він.

Залиште свій коментар