Обвал стався близько 11:20 на 67 кілометрі залізної дороги Суджа – Сосновий Бір. Про це повідомив губернатор Курської області Роман Старовойт у своєму телеграмі, інформує 24 канал.

Що стверджують росіяни

Біля мосту працюють спецслужби, щоб встановити причини аварії. Старовойт переконує, мовляв, цю залізничну гілку використовували лише для пересування товарних складів.

Ніхто не постраждав. Загроз для життя та здоров’я росіян теж немає.

Губернатор говорить про диверсії

Курський губернатор Старовойт назвав диверсією обвал залізничного мосту в регіоні. Вже порушили кримінальну справу.
Без звинувачень у бік України не обійшлось

Росіяни кидаються звинуваченнями у бік України. Наприклад, в пропагандистських ЗМІ з’явилась інформація, мовляв, пресслужба нашого МВС офіційно повідомляла про удар напередодні.

Тепер чекають коментарів від розвідки або інших офіційних відомств. Росіяни переконані, що незабаром це прояснить ситуацію.

У Курській області – “жовтий рівень небезпеки”

Ще 10 квітня російські чиновники повводили “жовті рівні небезпеки” у прикордонних з Україною областях. Зокрема, і в Курській. Там встановили пункти спостереження з військовими та поліцією, а в населених пунктах – посилені патрулі.

Слід зазначити, що саме Курська область стала одним із плацдармів, звідти російська армія вторглася на територію України. Ще перед нападом туди перекидали війська. Коли загарбники почали завдавати невдач, до регіону звозили російську техніку, яку розконсервували.

Вибухи у Курську

27 квітня у Курську пролунали звуки вибухів. Там спрацювала система протиповітряної оборони. Жертв та руйнувань немає. Достеменно невідомо, що спричинило звуки. Ймовірно, це була чергова провокація росіян, аби звинуватити ЗСУ.