У Путіна спробували розбити чутки про зникнення Шойгу, але стало тільки гірше

У Путіна спробували розбити чутки про зникнення Шойгу, але стало тільки гірше

путін намагається показати росіянам, що міністр оборони РФ нікуди не зникав і продовжує працювати.

Після галасу в пресі з приводу того, що міністр оборони РФ Сергій Шойгу майже два тижні не з’являвся на публіці і, можливо, заарештований, російська влада відразу вирішила розвіяти ці чутки, але щось пішло не за планом.У рамках пропагандистської кампанії в четвер, 24 березня, рівно через місяць після розв’язання кривавої війни проти України, в РФ вирішили провести засідання власної Ради безпеки, куди запросили шойгу.

Спочатку в російських телеграм-каналах та провладних ЗМІ оперативно розігнали інформацію про те, що “Шойгу з’явився на засіданні Радбезу”. Нібито навіть доповів путіну про ситуацію навколо війни в Україні.

Після появи цього повідомлення в соцмережах навіть самі росіяни не повірили у власну пропаганду та вимагали фото/відео підтвердження присутності живого Шойгу на засіданні.
Пізніше агентство РІА-новини опублікувало фрагмент засідання, на якому міністр оборони Росії помічений лише в кутку монітора, на який дивиться російський лідер Володимир Путін. Оцінити, наскільки цей відеозапис є справжнім, свіжим і в якому стані насправді знаходиться шойгу — неможливо.

Залиште свій коментар