У Росії пригрозили знищити країни НАТО “за півгодини”, але відразу стали задкувати

У Росії пригрозили знищити країни НАТО “за півгодини”, але відразу стали задкувати

Генеральний директор “Роскосмосу” Дмитро Рогозін пригрозився знищити країни НАТО за півгодини за допомогою ядерної зброї. При цьому він одразу додав, що такий варіант розвитку подій небезпечний для всієї планети, тому його варто відкинути.

Таким твердженням він поділився на своїй сторінці в Telegram. Глава держпідприємства додав, що РФ бореться із сильнішим за себе противником.

“У ядерній війні країни НАТО будуть нами знищені за півгодини. Але ми не повинні її допустити, оскільки наслідки обміну ядерними ударами позначаться на стані нашої Землі. Тому нам доведеться перемагати цього сильнішого в економічному та військовому відношенні ворога звичайними збройними засобами”, – пише Рогозін.

Також він повідомив нову версію причини нападу Росії на Україну. Виявляється, Кремль бореться не з “нацистським режимом” і не “звільняє Донбас”, як заявлялося раніше. РФ нібито “рятує” український народ від “окупації НАТО” При цьому Рогозін навіть не припускає думки про існування незалежної України.

“Саме існування окремої від Росії України неминуче буде перетворювати її на анти-Росію та плацдарм Заходу для агресії проти нашого народу. Ось чому те, що ми називаємо Спеціальною військовою операцією, виходить далеко за рамки її первісного сенсу та географії”, – зауважив кремлівський чиновник.
Залиште свій коментар