У Росії спалили військкомат, щоб уникнути призову на війну в Україну. Відео

У Росії спалили військкомат, щоб уникнути призову на війну в Україну. Відео

У Луховицях Московської області прихильник антипутінської опозиції розфарбував ворота місцевого військкомату в кольори Державного Прапора України та написав: “Я не піду вбивати братів”. Після чого він переліз через паркан і закинув у вікна будівлі коктейлі Молотова, що спричинило пожежу.

Так молодик спробував знищити архів з особистими даними резервістів-призовників, яких можуть відправити на війну в Україну. Про це повідомляє один із російських Telegram-каналів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).Росіянин пояснив, що він не має наміру виконувати злочинні накази, і сподівається, що запобіг невиправданому кровопролиттю серед своїх однокласників та друзів. Він також закликав співгромадян вчиняти такі ж активні та радикальні дії, оскільки вуличні протести не дають бажаного результату.

“Вважаю, що це треба поширити. Українці знатимуть, що в Росії за них б’ються, не всі бояться і не всім байдуже. Наші протестувальники мають надихнутись і діяти рішучіше”, – зазначив бунтівник у своєму анонімному повідомленні.

Він додав, що подібні акції можуть ще сильніше зламати дух російської армії, яка вбиває мирних українців і бомбардує їхні міста. Також це позначиться і на уряді в Кремлі, який на власні очі спостерігатиме, наскільки він зневажається і ненависний в очах власного народу.
Залиште свій коментар