У Росії заявили, що НАТО готується ввести свої війська в Україну і пригрозили наслідками. Відео

У Росії заявили, що НАТО готується ввести свої війська в Україну і пригрозили наслідками. Відео

У Державній думі Росії заявили, що НАТО планує “окупувати Україну”. Наразі нібито ведеться інформаційна підготовка до просування військ на нашу територію.

Відповідну заяву зробив спікер Держдуми В’ячеслав Володін під час відкриття весняної сесії Держдуми 18 січня, повідомляє ТАРС. За його словами, “істерикою навколо України” та “залякуваннями” про ескалацію з боку Росії в Альянсі нібито намагаються виправдати просування військ НАТО до російських кордонів.

Він заявив, що інструктори та радники Альянсу вже перебувають в Україні, тепер планується введення військ.

Володін заявив, що НАТО прагне окупувати Україну

У зв’язку з цим Володін наголосив на важливості раніше оголошених Росією “гарантій безпеки”, оскільки РФ нібито робить все для того, щоб зберегти мир у регіоні, і не може допустити, щоб війська НАТО підійшли до російських кордонів. Він зажадав, щоб гарантії з боку США та НАТО були “закріплені на папері”, маючи на увазі нерозширення Альянсу на схід та нерозміщення озброєнь поблизу кордонів РФ.

“Росії є, чим відповісти. Але зрозуміло, до яких це призведе до наслідків”, – зазначив він.
Також спікер Держдуми озвучив вимоги: США – переглянути свої зовнішньополітичні пріоритети та “перестати погрожувати, оскільки нічого, окрім ускладнення відносин, це не принесе”; країнам Заходу – “припинити риторику санкцій та піти з політичної арени тим, хто їх вигадав”.

Залиште свій коментар