“У Росію повернеться багато трун”: Резніков розповів, як Путін заплатить за нову агресію проти України

“У Росію повернеться багато трун”: Резніков розповів, як Путін заплатить за нову агресію проти України

Вторгнення сил Російської Федерації в Україну, ймовірності якого не виключають наша держава і її партнери, ознаменує кінець нинішнього цивілізованого світу. Натомість агресія стане початком нової ери без міжнародних правил.

Таке переконання висловив міністр оборони Олексій Резніков. Його коментар наводить Financial Times.“У Росію повернеться багато трун”, – прогнозує глава українського МЗС.

За його словами, на сьогодні поблизу кордонів нашої країни зосереджено приблизно 100 тисяч російських військ. А це майже стільки ж, скільки було розгорнуто навесні та влітку цього року.

Водночас росіяни на кордоні зводять мобільні табори для близько 175 тисяч осіб. Але багато наметів, зауважив Резніков, не зайняті.
Резніков вказав на серйозні наслідки вторгнення РФ в Україну

Однак він констатує, що війна стане горем не тільки для України, а й для всієї Європи. Адже в такому разі мільйони українців, імовірно, почнуть “тікати до Європейського Союзу”. Крім цього, опиниться під загрозою величезний експорт зерна європейцям із України.

Нагадаємо: в цьому ж інтерв’ю Олексій Резніков підтвердив інформацію про те, що Німеччина блокує постачання Україні озброєння, закупленого через NSPA (Агентство НАТО з підтримки й постачання). Серед іншого, йдеться про протидронові гвинтівки й антиснайперські системи. І відбувається це, наголосив міністр оброни, на тлі попереджень про можливе посилення російської агресії.

Залиште свій коментар