У списку – доньки Путіна та Кабаєва: у США готують нові санкції проти оточення та сім’ї президента РФ

У списку – доньки Путіна та Кабаєва: у США готують нові санкції проти оточення та сім’ї президента РФ

Представники Республіканської партії США цього тижня презентували законопроєкт, який передбачає запровадження санкцій проти членів сім’ї російського президента Володимира Путіна. Також під обмеження мають потрапити члени уряду.

Про це у своїй колонці пише провідний зовнішньополітичний оглядач The Washington Post Джош Рогін. Він зазначає, що документ має підштовхнути адміністрацію американського президента Джо Байдена до посилення санкційної політики до російського вторгнення в Україну, а не після.

Законопроєкт включає санкції проти дочок Путіна і навіть гімнастки Аліни Кабаєвої, яку називають його коханкою. Також він зачіпає міністрів, зокрема главу МЗС РФ Сергія Лаврова, дочка якого здобувала освіту в США (у неї є диплом Колумбійського університету).

До речі, в ексклюзивному бліцінтерв’ю військовий експерт Олег Жданов розповів, що рідна донька Сергія Лаврова Катерина Винокурова є громадянкою США, там проживають і онуки глави МЗС РФ. Крім того, російський топчиновник “прикупив своєму американському сімейству досить непогану мережу супермаркетів”.

Також, уточнює Рогін, під санкційний удар можуть потрапити впливові олігархи та чиновники, які причетні до отруєння та утримання у в’язниці опозиціонера Олексія Навального.
Автор статті додав, що законопроєкт буде спрямований проти незаконного багатства Путіна, яке нараховує сотні мільярдів.

“Ці гроші загалом належать членам сім’ї Путіна, його друзям та злочинним спільникам, і всі вони стануть предметом підвищеної уваги”, – зазначив він.

Залиште свій коментар