У Єгипті дві українські медсестри врятували білоруса на відпочинку: “запускали” серце 20 хвилин. Відео

У Єгипті дві українські медсестри врятували білоруса на відпочинку: “запускали” серце 20 хвилин. Відео

Дві українські медсестри врятували життя громадянинові Білорусі на відпочинку у Шарм-ель-Шейху. Бездиханне тіло дістали з води і місцеві рятувальники вже не бачили сенсу реанімувати чоловіка, але лише завзятість медсестер допомогла зберегти йому життя.

Білорус Сергій був на підводному дайвінгу і довго не повертався на берег. На понтон його витягли вже посинілого та з розширеними зіницями. Про це йдеться в сюжеті ТСН (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).З десятків людей на допомогу кинулися лише медсестри Наталія Розанова та Антоніна Задорожна. Вони оперативно почали робити чоловікові штучне дихання та вистукувати воду з легенів. Але щоб запускати серце, знадобилася чоловіча сила – на поміч прийшов інший дайвер.

У якийсь момент місцевий рятувальник сказав, що продовжувати реанімацію немає сенсу, але наполегливість медсестер стала доленосною. Лише на 20-й хвилині реанімації вода почала відходити з легенів і серце Сергія запустилося.

Врятований чоловік уже розшукав Антоніну та Наталю та віддячив їм. Він стверджує, що кардинально переглянув погляди на життя, і тепер щодня для нього – це подарунок долі.
Залиште свій коментар