У Зеленського оголосили війну корупціонерам, які обдирають Україну: «Будемо саджати»

У Зеленського оголосили війну корупціонерам, які обдирають Україну: «Будемо саджати»

Президент України Володимир Зеленський та його команда активно борються із так званим «кнопкодавством» народних депутатів. Так, зокрема, президент вже вніс до Верховної Ради законопроект про забезпечення особистого голосування народними депутатами. Також у Зеленського заявили, що за «кнопкодавство» нардепів повинні карати.  Про це розповів лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков в ефірі шоу «Головна тема. Вибір» на телеканалі Україна, пише портал Знай.ua

«Якщо народні депутати будуть помічені у неперсональному голосуванні, в так званому «кнопкодавстві», прогулах або брудних домовленостях, повинна наступити негайна реакція правоохоронних органів», — сказав Разумков.Він зауважив, що «кнопкодавство» — це постійна практика у Верховній Раді. Однак її можна припинити, застосувавши систему голосування за допомогою відбитків пальців.

Верховна Рада України
«На жаль, це практика і з нею треба боротися. Боротися можна дуже просто, нарешті запустивши систему голосування за допомогою відбитків пальців. Абсолютно зрозуміла та адекватна система, яка могла б працювати в українському парламенті», — додав очільник «Слуги народу».

Дмитро Разумков заявив, що закон проти «кнопкодавства» повинен бути один для всіх. За його словами, до відповідальності за це притягуватимуть усіх, хто його порушить, і не важливо, з якої партії буде цей нардеп.

«А реакція (правоохоронців. — ред.) повинна бути швидка, в рамках закону, із нарешті виконанням передвиборчої обіцянки «Будемо саджати». Незалежно від того, хто буде там помічений – представники нашої політичної сили, представники опозиції, представники коаліції – це непринципово. В даній ситуації закон повинен бути один для всіх», – резюмував глава президентської партії.
Залиште свій коментар