У Зеленського заявили, що проблем із газом в Україні немає: не потрібно розганяти паніку

У Зеленського заявили, що проблем із газом в Україні немає: не потрібно розганяти паніку

В Україні є достатня кількість газу для потреб соціальної сфери та населення. Цього вистачить для проходження опалювального сезону 2021-2022 років.

Ціна на нього на ринку зашкалює, але держава допомагає місцевому самоврядуванню подолати кризу, заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 12 жовтня. Він закликав експертів та ЗМІ не розганяти паніку.

Політик наголосив, що засідання обласних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) відбуваються винятково для того, щоб прискорити підписання договорів на постачання газу.

Договори із садочками, лікарнями та школами, як заявив Тимошенко, “Нафтогаз” готовий підписати до 15 жовтня.

Політик також роз’яснив ситуацію з цінами на газ для населення та соціальної сфери. Він наголосив: для населення вона становить 7,42 грн – за такою ціною компанія продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям, а для соцсфери – 16,8 грн. Такою є ціна з урахуванням тарифу на транспортування та ПДВ.

“Досить розганяти паніку. Ціна на газ на ринку дійсно зашкалює, але держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню подолати цю кризу. Серед іншого, за допомогою спецціни”, – написав заступник голови ОП.

Пост Тимошенка у мережі
Залиште свій коментар