Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У Зоні безпеки Придністров’я, біля кордону з Україною, помічено невідому бронетехніку

У Зоні безпеки Придністров’я, біля кордону з Україною, помічено невідому бронетехніку

У четвер, 14 червня, у Зоні безпеки окупованого РФ Придністровського регіону Молдови на трасі Тирасполь-Рибниця, за декілька кілометрів від кордону з Україною, було помічено колону військової техніки, приналежність якої не встановлено.

Про це повідомляє «НВ», посилаючись на молдовську владу.«У напрямку Григоріополь-Дубесарь були помічені три колони з різними типами військової та бронетанкової техніки (можливо, Оперативна група російських військ), які їхали у супроводі спеціальних транспортних засобів неконституційних ополченських структур», – йдеться у повідомленні.
Колона російської військової техніки на території Молдови, неподалік українського кордону
При цьому наголошується, що окупаційна влада Придністров’я заперечує свою причетність до переміщення військової техніки.

Читайте також  Майно на мільйони доларів та громадянство РФ: ЗМІ показали статки топ-розвідника


«Придністровський учасник в ОКК (Об’єднана контрольна комісія) заявив, що вся військова техніка Тирасполя перебуває у місцях постійного розгортання і не пересувається по Зоні безпеки.

Своєю чергою, російська сторона лише зазначила, що «задокументує цей випадок і поінформує ОКК на наступному засіданні».

Залиште свій коментар


Loading...