Головна / Новини / Україна скоро отримає суперсучасну канадську зброю, – посол

Україна скоро отримає суперсучасну канадську зброю, – посолЗ Канади прийшла новина, яку так довго чекали наші снайпери. Україна отримала від канадського уряду дозвіл на закупівлю снайперських гвинтівок, що наразі утримують світовий рекорд із дальності прицільної стрільби.

Про це в інтерв’ю агенції Укрінформ заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко, пише Prefiks Blog.

Контракт на постачання снайперських гвинтівок між Канадою та Україною був укладений в середині минулого року після чого очікувалось надання дозволу на експорт.

Military Times повідомляє, що контракт вартістю $770 000 укладений з PGW Defence Technologies, а поставлятися будуть гвинтівки PGW LRT-3 під патрон 50 BMG.

Читайте також  Сто днів президента – що необхідно зробити новому главі держави

Снайперські гвинтівки LRT-3, які українські військові отримають від канадської компанії PGW Defense Technologies – це гвинтівки, які створювалися для ведення вогню по барикадах, по противнику, який знаходиться за стіною, і по неброньованій техніці.

Калібр гвинтівки становить 12,7 міліметра. Патрони – 50 BMG. Ефективна дальність стрільби гвинтівка LRT-3 становить 1,8 кілометра; боєпостачання – 5-патронний магазин, важить вона 11,42 кілограма.

Залиште свій коментар