Українці безплатно віддаватимуть машини державі (відео)

Власники машини на номерах з європейською реєстрацією, які не встигли з якоїсь причини розмитнити свою “євробляху”, вже почали віддавати свої колимаги державі. Це дозволить уникнути сплати гігантського штрафу у 170 тисяч гривень.

Про це повідомляє спільнота “Авто Євро Сила” на своїй сторінці у Facebook. Нагадаємо, що з 11 листопада 2021 року поліція має законні підстави накладати штрафи на власників автомобілів з європейською реєстрацією, які досі не пройшли митне очищення відповідно до чинного законодавства.

Українці безплатно віддаватимуть машини державі

Відповідно до законів, підписаних главою держави, протягом 180 днів з дня набуття ними чинності (15 травня) – власники легкових та вантажних автомобілів масою до 3,5 т з європейською реєстрацією, ввезених в Україну до 31 грудня 2020 року, мали можливість “розмитнення” по пільговій ставці акцизного. податку залежно від віку автомобіля та обсягу двигуна. За даними Держмитслужби, на 1 листопада цим правом скористалися 66 тисяч власників таких авто, поповнивши держбюджет на 2,3 млрд грн.

Після закінчення пільгового періоду власники таких авто штрафуватимуться поліцією за першої зупинки на 8500 грн., а дані про власника передаватимуться до митних органів. Сума максимального штрафу за порушення правил митного оформлення сягає 170 тисяч гривень. Нагадаємо, що спробувати продати “євробляху” на розбирання не дозволить розв’язати проблему штрафу, оскільки в базі Митної служби машина все одно рахуватиметься за власником.

Аби уникнути подібних витрат у “Авто Євро Силі” закликають здавати автомобілі державі безплатно, і перший приклад вже відбувся. На відео, яке опублікувала “Авто Євро Сила”, власник нерозмитненої вантажівки Volkswagen T4 вирішив його безоплатно передати державі. Надалі машина використовуватиметься у зоні ООС.

 

Залиште свій коментар