Українці пішли з церемонії відкриття Паралімпіади, щоб не стояти поруч з росіянами, – Губернієв

Українці пішли з церемонії відкриття Паралімпіади, щоб не стояти поруч з росіянами, – Губернієв

Російський коментатор Дмитро Губернієв розповів, що під час церемонії відкриття літньої Паралімпіади, делегація України пішла з заходу, щоб не знаходиться поруч з представниками команди Олімпійського комітету Росії (ОКР). За словами одіозного журналіста, такий “наказ” віддав керівник Паралімпійського комітету України (ПКУ).

Дмитро Губернієв

Губернієв зізнався, що інформацію про цей випадок йому передали російські спортсмени. За відомостями коментатора, глава ПКУ заявив, що нібито всім потрібно відпочивати, тому треба покинути урочисту частину.Українські паралімпійці на параді атлетів в Токіо.

“Що ви робите, божевільні! Ось така у нас склалася колізія. Мені шкода спортсменів. Вони пішли з церемонії, щоб не стояти поруч з росіянами”, – поскаржився Губернієв в ефірі “Матч ТВ“.

Паралімпійська збірна Росії

Пізніше Губернієв, посилаючись на главу делегації ОКР Павла Рожкова, сказав, що не всі виконали “наказ” глави ПКУ і деякі “залишилися додивлятися церемонію на трибуні разом з росіянами”.

Українці виступить в 15 видах спорту на ПІ-2020.

Нагадаємо, що Україна на Паралімпіаді-2020 у Токіо буде представлена 143 атлетами. Українці змагатимуться у 15 дисциплінах.
Церемонія відкриття Паралімпіади-2020.
 

На церемонії відкриття прапор України несли плавці Єлизавета Мерешко і Віктор Смирнов.

Єлизавета Мерешко
Залиште свій коментар