Українці порівняли всіх перших леді країни, Зеленські в топі скрізь: “Наша Олена най-най”

Українці порівняли всіх перших леді країни, Зеленські в топі скрізь: “Наша Олена най-най”

У всьому світі величезна увага суспільства прикута не тільки до глав держав, але й до їхніх дружин – перших леді. Марину Порошенко, дружину п’ятого президента України Петра Порошенка, називали однією з найстильніших перших леді за всю історію незалежності. Проте вже за перший місяць перебування на посаді керівника країни Володимира Зеленського його дружина Олена показала, що може переплюнути Марину.

Петро та Марина Порошенки

Петро та Марина Порошенки

Юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в социалной мережі Facebook вирішив порівняти всіх перших леді: від Кучми до Зеленської. Адже, за його словами, в посоедние дні якось загострилася критика в бік Олени.

“Любителі шоколаду, просто цілодобово безперервно критикують дружину нашого Президента. То їм не подобається її плаття, взуття, то вираз обличчя. А особисто я вважаю, що у нас просто прекрасна перша леді. Красива, стильна і витончена. Просто уважно подивіться на це фото, і зробіть належні висновки…”

Українці в коментарях мговенно відгукнулися згодою з Шнайдером:

“Зеленська, як лялька”, “Красива”, “На тлі тих жаб просто красотуля”, “Краще всіх”, “Красуня наша перша леді”, “Найкрасивіша!”, “Класна і красива дружина у нашого президента. А ті всі страшні. Як ніби у чорта на ранку були. Оскали такі награні, що просто жесть”, “Дивовижна”, “А мені подобається Олена. І взагалі, усміхнені люди завжди сприймаються з позитивного боку”
“А наша-то Оленка най-най”, “Хороша мати, порядна дружина. Про що ще може мріяти нормальний чоловік.”, “Красуня, усмішка щира, добра”

“Наша найрозумніша, стильна, красива і найважливіше – надійний тил для нашого президента”, “Порівнювати навіть ні з чим і ні з ким. Наша Оленка – найбільш гарненька і чарівна”, “Їм дуже завидно? Олена вона ще молода, в неї краса від природи, їй не треба шкатуритись , щоб виглядати гарно, вона природна”, “Відкрите, добре обличчя, без фальши”

Залиште свій коментар