Українці вже можуть платити за опалення в рази менше. Ось що потрібно зробити

Українці вже можуть платити за опалення в рази менше. Ось що потрібно зробити

Українці можуть різко скоротити витрати на опалення в разі, якщо встановлять тепловий лічильник, термостатичний вентиль, а також утеплять свою нерухомість. За деякими розрахунками, економія може скласти до 80%.

Про це йдеться в повідомленні Державного агентства з питань енергоефективності. Найперший крок – встановити теплолічильник у квартирі. Крім того, потрібно встановити термостатичні вентилі на радіатори (це дозволить контролювати температуру в будинку).“Перед початком кожного опалювального сезону необхідно перевіряти систему. Варто усунути повітряні пробки, відремонтувати місця можливого протікання, звертаючи особливу увагу на місця з’єднань частин системи. Це дозволить уникнути проривів під час експлуатації системи в холодний період”, – радять в агенстві.

Велика частина тепла з будинку втрачається трьома шляхами: через двері і вікна, через дах і через зовнішні стіни. Відповідно, їх потрібно утеплювати. Найбільш доступний варіант, який може вибрати кожен, – утеплити вікна поролоновими смужками, підтягнути дверні петлі і додатково оббити самі двері, задути монтажною піною місця виходу і входу труб з дому.

Найдієвіший спосіб – утеплити весь будинок по периметру. Окремо обшивати утеплювачем стіну однієї квартири заборонено. Також велику економію дасть встановлення індивідуальних (модульних) теплових пунктів із регулюванням кількості теплоносія, який подається.
Залиште свій коментар