Українець, обігравши в фіналі зiркового росіянина, виграв чемпіонат Європи з шашок

Українець, обігравши в фіналі зiркового росіянина, виграв чемпіонат Європи з шашок

Українець Юрій Анікєєв другий рік поспіль виграв чемпіонат Європи-2021 з шашок-64. Континентальна першість відбулося в Туреччині з 10 по 17 серпня.

У фіналі харків’янин здолав багаторазового чемпіона світу з цього виду спорту Олександра Георгієва. Незважаючи на те, що перед грою нашого співвітчизника влаштовувала нічия, Анікєєв зміг здобути перемогу над одним з найкращих шашкістів сучасності.

Юрій Анікєєв

Відзначимо, що в півфіналі Анікєєв був сильніше за ще одного росіянина Сергія Белошєєва. 35-річний уродженець Євпаторії під прапором України п’ять разів вигравав світові чемпіонати, але після окупації Криму в 2014 році отримав російський паспорт.

Юрій Анікєєв

Третє місце у ще одного представника України – Фелікса Шепеля з Дніпра.

Підсумкова сітка

“У півфіналі мене влаштовувала нічия з Белошєєвим. Якщо чесно – це був самий хвилюючий двобій турніру, так як в разі поразки можна було і в трійку не потрапити. Але вдалося пройти цей етап! У фінальному поєдинку за “золото” нічия влаштовувала вже мого суперника – Георгієва. На щастя, в додатковiй швидкiй програмі вдалося перемогти і стати чемпіоном Європи вдруге поспіль”, – цитує Анікєєва sport.ua.

Юрій Анікєєв
Залиште свій коментар