Усику та Ломаченку дозволили залишити Україну

Усику та Ломаченку дозволили залишити Україну

Голова промоутерської компанії Top Rank Боб Арум в інтерв’ю YouTube-каналу Combat Sports on Fanatics View заявив, що Василь Ломаченко та Олександр Усик отримали дозвіл залишити Україну, незважаючи на війну з Росією. За словами Арума, для боксерів зробили виняток, щоб вони могли підготуватися до своїх поєдинків проти Джорджа Камбососа та Ентоні Джошуа відповідно.

25 лютого Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію в Україні. чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено залишати країну через воєнний стан.

“Український уряд щільно співпрацює з нами, з Ломаченком та Усиком. Чиновники усвідомлюють цю величезну публічну цінність, у тому, що вони виходять на тренування та беруть участь у титульних боях. Сподіваюся, війна закінчиться, але якщо ні, їм доведеться повернутися до тероборони. Але я не знаю, як справи у цих хлопців. Чи приймуть вони пропозицію міністра культури України поїхати і готуватися до бою”, – заявив Арум.

Нагадаємо, що Усик та Ломаченко, а також багато інших боксерів скасували свої поєдинки по всьому світу та вирушили захищати Україну від російських окупантів. Вони зводять блок-пости, освоюють зброю та сидять в окопах замість тренувальних залів.
У момент вторгнення чемпіон суперважкої ваги за трьома основними версіями Олександр Усик знаходився за кордоном, але повернувся додому так швидко, як тільки зміг, і вступив у територіальну оборону Києва.

Залиште свій коментар