За даними Ізраїльського агентства безпеки Shin Bet, терористом виявився 27-річний житель села Ябад на Західному березі Йордану, який раніше сидів у ізраїльській в’язниці.

Офіцери поліції обшукували територію біля місця трагедії, інших стрільців не виявили. Однак мер Бней-Брак Авраам Рубінштейн закликав людей залишатись вдома.

Що відомо про теракт в Ізраїлі

За даними поліції Ізраїлю, терорист спочатку відкрив вогонь на вулиці Герцля на розі Жаботинського в Бней-Браку, де вбив першого чоловіка, який сидів у його автомобілі.
Згодом терорист відкрив вогонь у магазині, убивши ще двох людей. Потім він застрелив перехожого на цій вулиці, а далі рушив до сусіднього міста Рамат-Ган на південь.

Саме там терорист знову відкрив вогонь і важко поранив п’яту людину. Ним виявився офіцер поліції. На жаль, врятувати його не вдалось.

Реакція влади на низку терактів

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет терміново проведе консультацію з питань безпеки за участю міністра оборони, міністра внутрішньої безпеки, начальника штабу, начальника Шін Бет, глави поліції Ізраїлю та інших посадових осіб.

У своєму твітері Беннетт заявив, що Ізраїль “зіткнувся з хвилею вбивчого арабського тероризму”.

Я молюся за благополуччя поранених. Ми будемо боротися з терором наполегливістю, впертістю та залізним кулаком,
– написав прем’єр.Нагадаємо, що це вже третій теракт за тиждень в Ізраїлі. Внаслідок теракту, який скоїли 27 березня, 2 людей загинули, ще 8 постраждали.