В Україні через Lidl можуть закритися дві великі мережі супермаркетів: до чого призведе новий конкурент “АТБ”

В Україні через Lidl можуть закритися дві великі мережі супермаркетів: до чого призведе новий конкурент “АТБ”

В Україні вже найближчим часом може з’явиться найбільша європейська мережа супермаркетів Lidl. Вона стане конкурентом “АТБ”, але при цьому може призвести до швидкого закриття “Екомаркету” і “Великої Кишені”.

Про це йдеться в аналізі профільного ресурсу Fuit-inform. Експерти зазначають, що займатися розвитком мережі в Україні буде менеджер, який раніше розвивав Lidl в Польщі. Найімовірніше, йдеться про створення власної мережі супермаркетів, а не купівлю вже працюючої компанії. Для українців запуск може призвести до:  • зростання конкуренції, як наслідок, зниження цін;
  • більш вигідних цін на імпортні овочі та фрукти;
  • нових стандартів якості продуктів харчування;
  • появи більш широкого асортименту імпортної продукції.

“Зазвичай Lidl займає лідерські позиції за цінами, але зробити це в Україні буде не дуже просто. Точно складніше, ніж у Польщі. Обумовлено це тим, що за оцінками EastFruit, лише 26% всіх овочів і фруктів продається через мережі супермаркетів, а 74% товарообігу – це реалізація на ринках, плодоовочевих кіосках і вулична торгівля”, – відзначають аналітики.

Що відомо про Lidl?

У компанії не підтвердили і не спростували свій вихід на український ринок. Це пов’язано з внутрішньою політикою – вони не афішують свої плани.
Де вже працює Lidl

З огляду на те, що процес відкриття мережі займає тривалий час, ймовірно, відкриття може відбутися навіть не у 2022-му. По всьому світу Lidl вирізняється низькими цінами і великими знижками. Ймовірно, цю нішу спробує зайняти мережа і в Україні.

Головний конкурент Lidl – “АТБ”. Його творці самі зізнавалися, що намагалися скопіювати європейського конкурента, коли відкривали власний бізнес.

Залиште свій коментар