Головна / Новини / Економіка / В Україні об’єднаються 4 мережі крупних супермаркетів

В Україні об’єднаються 4 мережі крупних супермаркетів“Колібріс”, “555”, “Наш Край” і “Spar” утворять одну мережу

Роздрібні бізнеси торгових мереж “Колібріс”, “555”, “Наш Край” і “Spar” будуть об’єднані в одну мережу.

Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету, – інформує 1NEWS.

Відомство почало розгляд справи про придбання компанією Bronberry Development Inc. і Cremnos Investments Corp. контролю над компанією Холдинг Рітейл Лтд. (всі – Род-Таун, Британські Віргінські о-ви).

Концентрація здійснюється на ринках роздрібної торгівлі переважно продовольчими товарами в Івано-Франківській і Рівненській областях.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, кінцевим бенефіціаром компаній-покупців – Bronberry Development Inc. і Cremnos Investments Corp. – є Джеймс Джиліан Терезія. Він також є бенефіціаром компанії Арго-Р, яка розвиває мережу супермаркетів Наш край і Спар Україна Корп., що оперує мережею супермаркетів Spar, зазначає агентство “Інтерфакс-Україна“.Згідно з даними луцької інвесткомпанії VolWest Group, вона здійснює стратегічне управління обома продовольчими мережами.

За даними Єдиного держреєстру, Холдинг Рітейл Лтд. спільно з львівською компанією з управління активами Карпати-Інвест володіє Торговим домом “Аванта”, що виступає оператором торгових мереж під брендами “Колібріс”, “555” та “АВС Маркет”. Група компаній Аванта, крім торгівлі, розвиває напрям управління нерухомістю.

Читайте також  У «Газпромі» різко відреагували на рішення арбітражу за позовом «Нафтогазу»

Інформацію про злиття бізнесів двох операторів, що працюють на роздрібному продовольчому ринку за схемою франчазінга, агентству підтвердили два джерела, знайомі з ситуацією в компаніях. За їхніми даними, наразі угода “очікує остаточного рішення АМКУ”.

Водночас в прес-службі VolWest Group не підтвердили і не спростували інформацію про плани об’єднати роздрібні бізнеси торгових мереж “Колібріс”, “555”, “Наш Край” і “Spar”.

“У своїй господарській діяльності наша компанія дотримується всіх норм законодавства України. На сьогодні жодних дій з об’єднання чи злиття не відбувається, оскільки такі дії чітко регламентовані чинним законодавством”, – сказали в прес-службі.

Торговий дім “Аванта” станом на вересень 2017 року мав 43 супермаркети “Колібріс” у Волинській, Львівській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій областях, а також три магазини “555” і 18 – “АВС Маркет”.

Крім цього, згідно з даними офіційного сайту, торговий дім розвиває два проекти будівництва торгової нерухомості в Західній Україні – ТРЦ “Оранж Плаза” у Вараші Рівненської області площею 24 тис. м кв. і житомирський ТЦ “Глобус” площею 2,2 тис. кв. м.

VolWest Group працює на ринку приватного капіталу України з 1992 року.

Залиште свій коментарLoading...