Головна / Новини / Економіка / В УКРАЇНІ ВІДКРИЛИ НОВЕ ГАЗОВЕ ТА НАФТОВЕ РОДОВИЩА

В УКРАЇНІ ВІДКРИЛИ НОВЕ ГАЗОВЕ ТА НАФТОВЕ РОДОВИЩА

Укргазвидобування» відкрила два нових родовища у Полтавській та Харківській областях.  Про це повідомляє пресслужба компанії, пише ТСН Україна

Зазначається, що на ділянці в Харківській області було пробурено пошукову свердловину, після випробування якої на глибині понад 3700 метрів отримано приплив нафти. На сьогодні у свердловині продовжують промислові дослідження та проводять підготовку до експлуатації.За попередніми оцінками ресурси нафти на новому родовищі становлять близько 130 тисяч тонн. Так само на ділянці надр у Полтавській області після проведених сейсмічних досліджень і буріння першої пошукової свердловини глибиною 6300 метрів отримано промисловий приплив газу.

Читайте також  Найслабший рубль і найсильніша гривня: динаміка 11 валют екс-СРСР


В результаті відкрито нове газоконденсатне родовище, ресурсна база якого, за попередніми оцінками, становить понад 2,7 мільярда кубометрів природного газу. Повідомляється, що за останні 3 року компанія відкрила 8 нових родовищ, з яких 6 – у 2018 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на кінець червня Україна збільшила запас газу на 54%. Загалом за минулий місяць українські сховища поповнилися за червень на 2870000000 куб. м.

Залиште свій коментар


Loading...