За словами глави держави, розмір британської підтримки для України суттєво зріс. Тепер загальна сума становить 3,5 мільярда фунтів.

Допомога – результат переговорів

За словами президента Володимира Зеленського, збільшення Великою Британією розміру фінансової підтримки України є результатом переговорів з Борисом Джонсоном.

За підсумками моїх переговорів з Борисом Джонсоном, торік розмір загальної британської підтримки збільшиться до 3,5 мільярда фунтів,
– заявив президент.
Володимир Зеленський додав, що кошти від Великої Британії будуть спрямовані на інвестиції, торгівлю та безпеку нашої держави.

Фінансова підтримка України: головне

  • За даними Нацбанку, станом на 1 грудня міжнародні резерви України зросли на 3% та становлять понад 30 мільярдів доларів;
  • Цьому зокрема сприяв транш Міжнародного валютного фонду.
  • Україна отримала від МВФ транш у розмірі 500 мільйонів доларів у межах програми stand-by для подолання наслідків пандемії коронавірусу.

До теми пропонуємо випуск “На цю хвилину” про курс долара у наступному році

 

Текст публікації Володимира Зеленського

Чудові новини з Лондона: Велика Британія додатково виділить 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України. Це нові інвестиції, торгівля, безпека. За підсумками моїх переговорів з Борисом Джонсоном. Торік розмір загальної британської підтримки збільшиться до 3,5 мільярда фунтів.