Головна / Новини / Політика / Вибори президента України: ЦВК опрацювала понад 90% протоколів

Вибори президента України: ЦВК опрацювала понад 90% протоколів

Центральна виборча комісія презентувала перші результати підрахунку голосів виборців на виборах президента України.

За результатами опрацювання 90,08% протоколів, Володимир Зеленський отримав 30,26% голосів, Петро Порошенко — 15,99%, Юлія Тимошенко — 13,35%.

Далі йдуть Юрій Бойко  11,52%, Анатолій Гриценко  7,02%, Ігор Смешко  5,97%, Олег Ляшко  5,40%, Олександр Вілкул  4,26%, Руслан Кошулинський  1,65%, Юрій Тимошенко  0,61%.Вибори президента України: ЦВК опрацювала понад 89% протоколів

Варто зазначити, що спочатку в лідери вибивався чинний президент України Петро Порошенко — з 25,02%.

При цьому, глава ЦВК України Тетяна Сліпачук офіційно оголосила, що в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила Зеленського і Порошенка на теледебати, які призначені на 19 квітня.

У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського повідомили, що задовільно оцінюють роботу дільничних виборчих комісій і якихось глобальних претензій не мають.

Центральна виборча комісія за підсумками опрацювання 89,31% виборчих протоколів повідомила, які кандидати отримали більшість голосів у регіонах України.

Читайте також  Портнов передбачив Порошенку страшне майбутнє: "Вже до кінця літа"

Так, у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та у Києві лідирує Володимир Зеленський.

В Львівській і Тернопільській областях — Петро Порошенко.

Тимошенко ж посіла лідерську позицію в Івано-Франківській області.

Примітно, що спостерігачі від ОБСЄ заявили, що вибори в Україні пройшли згідно з Конституцією, а ЦВК працювала прозоро і належним чином.

Залиште свій коментар


Loading...