Головна / Новини / Політика / Вибори в Україні: опубліковані несподівані результати голосування серед військових

Вибори в Україні: опубліковані несподівані результати голосування серед військових

Український журналіст Юрій Бутусов опублікував попередні результати голосування на спеціальних виборчих дільницях для військовослужбовців Збройних сил України в зоні ООС, звернувши уваги на неоднозначні настрої серед бійців.

Так, за Володимира Зеленського проголосували 517 осіб, Петра Порошенка – 470, Олега Ляшка – 52, Руслана Кошулинського – 46, Юлію Тимошенко – 38, Анатолія Гриценка – 29, Ігоря Смешка – 28, Олександра Вілкула – 13, Юрія Бойка – 12, Юрія Тимошенка – 4.

“Цифри показують, що в ЗСУ дуже різне бачення про те, хто може бути головнокомандувачем під час війни. І це показує якість інформаційної роботи та морально-психологічного стану у військових частинах”, – написав він у Facebook.

Вибори в Україні: опубліковані несподівані результати голосування серед військових

“Якщо є солдати на фронті, які голосують за Бойка і Вілкула – значить робота з особовим складом в цих підрозділах провалена. Це не “агенти Кремля” – справжні б агенти, звичайно, не світилися, це просто люди в формі, які прийшли отримувати зарплат , а про Україну, Росію, війні з ними на службі бесід не проводилося, і вони проголосувало не відчуваючи жодної провини і не побоюючись, що комусь буде важливий їх вибір. Повна байдужість. Цифра по Юрію Тимошенку теж показова – явно аватари голосували” , – додав Бутусов.

Читайте також  Зеленський випереджає Порошенка на 47% – опитування

Також на дані голосування відреагував волонтер Роман Синіцин. “Хто заштовхував, що вся армія за Порошенка? Хто ж це був?” – задався він питанням в Facebook.

 

Залиште свій коментар


Loading...