Головна / Новини / Політика / Відео Зеленського змусило дружків Порошенко піти на радикальний крок: “Потрібно поставити на місце”

Відео Зеленського змусило дружків Порошенко піти на радикальний крок: “Потрібно поставити на місце”Ультимативне відео обраного президента Володимира Зеленського, в якому він звинуватив нардепів у затягуванні дати інавгурації, змусило фракцію “Блоку Петра Порошенко” переглянути свою позицію. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна.

Зазначимо, непублічно в керівництві БПП визнають, що ультимативне відео Зеленського змусило багатьох в президентській фракції переглянути свою позицію.“До цього відео, принаймні, керівні особи президентської фракції БПП збиралися підтримувати запропоновану Зеленським дату інавгурації – 19 травня. Зараз, після цього наїзду, багато хто у фракції вважають, що Зеленського потрібно поставити на місце. Адже тепер все буде виглядати так, що, голосуючи за 19 травня, ми злякалися і пішли у нього на поводу. Тому є ідея взагалі призначити на 18 травня або ж на 20 травня”, – повідомило джерело в керівництві фракції.

Проте 13 травня на засіданні БПП не всі депутати підтримали призначення інавгурації на 18 травня. Зокрема, Рефат Чубаров зазначив, що 18 травня – День депортації кримських татар. Тому у фракції заговорили про ще одну можливу дату – 17 травня.

Нагадаємо, розгляд постанов щодо інавгурації обраного президента Володимира Зеленського Регламентний комітет Верховної Ради відклав на 15:00 15 травня. Про це повідомляє керівник секретаріату комітету Марія Нехоца.

Причиною назвали те, що комітету не вдалося отримати всі постанови щодо дати інавгурації.

Нехоца зазначила, що комітет вже були подані чотири постанови. Також очікується, що надійдуть дві постанови. Одне і зовсім відкликали.

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  "Вони — українці!" Зеленський заговорив про російську мову на Донбасі