Відомий український актор потрапив в скандал, знявшись в російському серіалі. Фото

Відомий український актор потрапив в скандал, знявшись в російському серіалі. Фото

Український актор Віталій Салій, який грає в Київському академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра, знявся в серіалі про російських військових. Українці вщент розкритикували колаборацію з агресором та пригадали, що на сході країни хлопці досі сидять в окопах.

Інформацію про акторський склад детективної історії “Бухта глубокая” вже виклали на сайт російського телеканалу НТВ. 36-річний українець приміряв на себе роль офіцера ВМФ (військово-морський флота Російської Федерації).По сюжету Михайло Цвєтков, якого і зіграв Салій, разом з іншими офіцерами розслідує вбивство їхнього друга. Чоловіки розгадуватимуть таємницю затонулого колабля, на якому померли їхні батьки.

Віталій Салій зіграв Михайла Цвєткова в російському детективі

Користувачі Facebook вже відреагували на співробітництво українського актора та російської кіностудії. Віталія звинуватили в продажності та неповазі до військових, які віддають своє життя на кордоні з агресором.

Віталій Салій в серіалі "Бухта Глубокая"
 

“Ну що, Віталька Салій, український акторе, погончики мокшанські не тиснуть? Хоч нормально платять? Не продешевив?”, – звернулася до чоловіка письменниця Лариса Ніцой.
Коментатори були менш ввічливі, а дехто навіть погрожував фізичною розправою. Українців обурив не тільки факт зйомок у російській картині, а й роль військового країни, яка вже 7 років вбиває та калічить його співвітчизників.

Коментарі під постом про Віталія Салія
 
Користувачі мережі осудили нову роль українського актора

Відомо, що актор з 2015 року співпрацює з театром “Приют комедианта”, який дислокується в Санкт- Петербурзі. Також Віталій одружений на російській акторці театру та кіно – Анні Арафьєвій.

Віталій Салій зі своєю дружиною
 

Нагадаємо, що в 2019 році вийшов фільм “Крути 1918”, де показали бій під Крутами зимою 1918 року між молодими військовими-курсантами Української Народної Республіки та військами Радянської Росії. Віталій в ньому зіграв роль командира загонів Червоної гвардії – Михайла Муравйова.

Салій в ролі Муравйова
Залиште свій коментар