Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Відвезли в лікарню: на Херсонщині школярі жорстоко розправилися з відмінницею

Відвезли в лікарню: на Херсонщині школярі жорстоко розправилися з відмінницеюУ школі селища Новоолексіївка на Херсонщині двоє десятирічних школярів побили ровесницю після уроків так, що її довелося госпіталізувати.

Як пише місцеве видання “Херсонці”, це було розправою за відмінні оцінки учениці. У цей день кривдникам пощастило менше і в їхніх щоденниках з’явилися незадовільні оцінки.

За даними журналістів, однолітки побили дівчинку за гарні оцінки, “щоб не була занадто розумною”. Її довелося везти в лікарню з ударами грудної клітини і спини.

Читайте також  На Закарпатті чоловік до смерті закатував жінку і викинув у річку

Відвезли в лікарню: на Херсонщині школярі жорстоко розправилися з відмінницею

Начальник Генічеського відділу Національної поліції Сергій Балута розповів, що учасників побиття запросять для надання свідчень. Їх дії не будуть кваліфіковані, як булінг – це вже не словесне цькування, а нанесення тілесних ушкоджень.

Але так як юний вік ще не дозволяє залучити двієчників до кримінальної відповідальності, на їх батьків складуть адміністративний протокол про неналежне виховання своїх дітей.

Залиште свій коментар


Читайте також  Масове отруєння дітей в оздоровчому таборі


Loading...