Головна / Новини / Статті / “Він нічого не добився в Україні” – Дмитро Гордон дав прогноз на дебати перед другим туром виборів

“Він нічого не добився в Україні” – Дмитро Гордон дав прогноз на дебати перед другим туром виборівПетро Порошенко не зможе принизити Зеленського на дебатах, хоча це і є планом чинного президента.

Про це в інтерв’ю Politeka розповів український журналіст Дмитро Гордон.

За його словами, здача аналізів – дія сумнівна і зовсім незрозуміло, чи потрібна вона і чи важлива. Адже всі і так знають, що обидва кандидати – здорові люди. Запідозрити кого-небудь з них в наркоманії або алкоголізмі складно, то ж говорити потрібно, вважає журналіст, про інше.

«Я б на місці Володимира Зеленського не йшов би на дебати з Петром Порошенком, тому що з ним нема про що говорити. Порошенку ці дебати потрібні, щоб якось принизити Зеленського, виставити його в поганому світлі. Але навіть якщо дебати відбудуться – Порошенку це не вдасться. Тому що немає у Володимира Зеленського негативного бекграунду, а є молоде завзяття», – говорить Гордон.Також журналіст зазначив, що не уявляє причин, які можуть перешкодити людям з визначеним вибором проголосувати за того, за кого вони голосувати хочуть.

Читайте також  Закарпатський браконьєр червонокнижних відновлюється на посаді?

У Петра Олексійовича креативу не менше, аніж у Зеленського, підкреслює журналіст, і це серйозна причина не скидати його з рахунків: «Михайло Саакашвілі, розмовляючи зі мною, сказав: у порівнянні з акторськими даними Петра Порошенка – Володимир Зеленський працює в самодіяльності».Крім цього, Гордон нагадує, що у нас в країні великий дефіцит розумних людей. Це позначається навіть на командах топ-кандидатів в президенти.

«Я не знаю, хто той дурень, хто порекомендував Петру Олексійовичу розмістити на білбордах його і Путіна. А також хто цей дурень, який порекомендував зробити ролик з фурою, яка збиває Зеленського. Гіршого ідіота в оточенні Порошенка треба потрудитися знайти», – нарікає журналіст.

Читайте також  Неповага тут ні до чого. Кушнірук розповів, на що насправді скаржаться українські заробітчани

Раніше Гордон також заявив, що Петро Порошенко замість того, щоб перемогти корупцію, очолив її. За його словами, за час президентського терміну у Порошенка була можливість поліпшити країну і увічнити себе, як лідера.
Але замість цього президент тільки бездарно втратив час, вважає Гордон. «Він нічого не добився в Україні, нічого. Якщо сказати, що безвіз, томос і децентралізація – це все, чого він досяг за п’ять років, то це – нічого», – підкреслює журналіст.

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

 

Залиште свій коментар