Хореограф Влад Яма, який отримує чимало критики за те, що він “втік” з України на тлі повномасштабної війни, потрапив у новий скандал. Учора, у день трагедії, яка сталася в Умані, танцюрист намагався жартувати.

Так, в Instagram Яма розмістив фото з шоу “Хто зверху”, на якому він намагався не впасти зі скляної поверхні, яка підіймалася вгору. При цьому танцюрист був без футболки та “тримався” за слизьку поверхню усім тілом.“Тримаємось”, – написав хореограф.

У коментарях користувачі одразу ж почали писати, що жарти та такі фото на тлі трагедій та ракетних ударів по Умані та Дніпру мають, як мінімум, недоречний вигляд. Українці зазначили:  • “Влад, дякую за допомогу ЗСУ. Але трохи підтримую коменти у ваших постах, скромніше “афішуйте” своє безтурботне життя”
  • “Тримайтесь міцно. В Америці зараз, чи не найважчі часи”
  • “Місту Умань передаєте підтримку?”
  • “Для Умані і Дніпра це дуже в цей день важливо, Владе”
  • “Це не Яма… Це дно!”.
Влад Яма осоромився жартом у день трагедії в Умані / скриншот

Після порції хейту Яма спробував пояснити, що він мав на увазі. Для цього він зробив новий допис. Танцюрист опублікував фото у перуці та зазначив, що кожен має працювати “на своєму місці”.

“Стосовно попереднього посту… Насправді дійсно буває так, що і світлина, і підпис до неї стосується в першу чергу того, хто її запостив (якщо не вказано інше). Без натяків і прихованого змісту. Дехто побачив інше. Я нікого не звинувачую, градус напруги зараз завеликий. Сподіваюся, жах скоро закінчиться. Працюємо кожен на своєму місці. Щоб жити і донатити”, – написав хореограф.

Хореограф виправдався за "веселе" фото / скриншот

Втім, не усі коментатори оцінили спробу Ями виправдатися. Одні зазначили, що зрозуміли танцюриста. Інші ж пишуть, що йому не слід було жартувати та намагатися “підіймати настрій” на тлі трагедій, які відбирають життя українців.

“Боягуз. Після війни повернеться до України, і буде знову свої нікчемні “танцюлькі” показувати. Не чоловік, а “баба” якась. Владе, вам не соромно?”, – зазначив один з коментаторів.