Влада Росії вже “біситься”: вона назавжди втратила свої резерви на сотні мільярдів

Влада Росії вже “біситься”: вона назавжди втратила свої резерви на сотні мільярдів

Заарештовані активи Росії більш як 300 млрд доларів. Назавжди втрачено. Це вже призвело до того, що керівництво країни і Центробанку РФ “біситься”.

Про це в ефірі 24 каналу повідомив радник президента Олег Устенко. “У них було 650 млрд доларів, 300 млрд заморожені. Вони не мають на них жодного впливу, вони заморожені. І Україна веде переговори, щоб це був перший транш до Фонду відновлення України”, – каже Устенко.

З 350 млрд доларів, що залишилися, у Росії половина зберігається в золоті. При цьому на нього також накладено санкції та його відмовляються купувати у всьому світі.

“Я думаю, що все більше вони розуміють. Я впевнений, що їхній Центробанк це розуміє. Упевнений, що вони від цього бісяться, біситься керівництво країни, номенклатура країни. Інакше не було б заяв, що той, хто змінює валюту на чорному ринку, той зрадник Батьківщини і має сісти на кілька років у в’язницю”, – каже Устенко.
Зазначимо, у Росії після арешту резервів залишилося близько $300 млрд активів. Водночас за п’ять тижнів війни проти України для утримання курсу рубля та фінансової системи їм довелося витратити $40 млрд. Тепер зміцнення рубля вважають одним із своїх головних досягнень.

Про це йдеться у звіті Цетробанку Росії (цифри вказані з урахуванням арештованих близько 300 млрд доларів). “Станом на 25 березня міжнародні резерви Російської Федерації становили $604,4 млрд, скоротившись порівняно з 18 лютого на $38,8 млрд”, – йдеться у публікації на сайті регулятора.

Залиште свій коментар