Головна / Новини / Економіка / “Вони ж нас за деб*лів тримають”: Ігор Лесев розкрив цинічні махінації влади на патріотизмі українців (відео))

“Вони ж нас за деб*лів тримають”: Ігор Лесев розкрив цинічні махінації влади на патріотизмі українців (відео))



Ігор Лесев розповів, як глава “Нафтогаз України” Андрій Коболєв організував з України публічний газовий будинок

Про це він зазначив у програмі “Не добрий вечір”.

За словами ведучого керівник державного монополіста у змові з Порошенком та Гройсманом лише “грабували українців”.

“І тепер ця істота задумало нову схему по грабежу”, – зазначив Лесев..

Крім того він розповів, що влада вже кілька років намагається обдурити цілу країну, заявляючи про купівлю газу у Словаччині, а не Росії, попри те, що у цій країні немає покладів.

Андрій Коболєв

Андрій Коболєв

“Ми купуємо газ в Словаччині. Вони ж нас за дебілів вважають”, ¬- заявляє Лесева.

При цьому він зазначає, що газ, який Україна купує у Словаччині дорожче на 100 доларів, ніж продається на європейському ринку. Відомо, що газовий контракт до цих пір засекречений, суспільство не може побачити, як насправді закуповується газ.



“Заткніться холопи і не скиглити. У нас тут, *ука, енергонезалежність. А будете шуміти – Путін на нас нападе. Купуйте, падлюки, мовчки газ за найвищою ціною в Європі”, – не стримує емоцій в своїй програмі Лесева.

Телеведучий відразу ж розповів, що Україна насправді купує російський газ, проте розраховує ціну нібито він закачувався на словацькому кордоні.

Андрій Коболєв

Андрій Коболєв

“Вони купували російський газ. Відразу ж його відбирали без всякого прогону в Словаччину. А оформляли його вже як нібито словацький. З відповідною націнкою”.

Лесев також додав, що Україна може купувати газ на різних ринках світу, вибираючи де буде найвигідніше.

“Газ є в Норвегії. Є в Катарі. Є в Алжирі. Всі ці країни знаходяться ближче, ніж США. І дивимося, за скільки вони готові продавати газ. І за скільки цей же газ продають американці. Порівнюємо. І беремо, напевно, те, що дешевше”, – пропонує телеведучий програми “Не добрий вечір”.

Залиште свій коментар



Loading...
Читайте також  СБУ взялася за посадовців "Дніпроазоту", які лишили країну без хлору