“Воювати буде нічим”: Арестович дав прогноз, коли Росія піде на справжні переговори

“Воювати буде нічим”: Арестович дав прогноз, коли Росія піде на справжні переговори

Окупанти протягом найближчих двох-трьох тижнів можуть знову піти у наступ. Російська влада також спробує залучити до війни проти України добровольців із Близького Сходу.

Про це в національному ефірі заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович. За його словами, війська країни-агресора під Києвом фактично розгромлені. Вони стали в оборону, намагаються рухатись невеликими підрозділами, але українські захисники їх успішно знищують.Водночас чиновник вважає, що окупанти спробують кинути резерви на напрямки, де вони мають хоч якісь успіхи. “Це, безумовно, буде зона ООС, в районі Маріуполя, можливо, Харківська область і під Києвом”, – пояснив він.

Згідно з прогнозами Арестовича, новий наступ може відбутися протягом двох-трьох тижнів. До цього процесу росіяни можуть підключити добровольців із країн Близького Сходу.

“Вони накопичують резерви. За деякими даними, з Абхазії, з Нагірного Карабаху, намагаючись під виглядом часткової мобілізації набрати військових та відновити 20-30 батальйонних тактичних груп і знову кинутися у бій”, – наголосив чиновник.
Водночас радник уточнив, що боєздатність людей, яких без підготовки зібрали та кинули у бій, буде відповідною. “І ці резерви “поляжуть”. Це у нас може зайняти 10 днів, тиждень. Після цього вони стануть, тому що воювати буде їм нічим”, – додав він.

Після цього, вважає Арестович, “Росія піде на справжні переговори, а не безглузді ультиматуми”. За словами радника, переломна точка у війні вже сталася кілька днів тому.

Залиште свій коментар