Воювати з Україною не хоче? Начальник Генштабу Білорусі пішов у відставку: журналіст показав документ

Воювати з Україною не хоче? Начальник Генштабу Білорусі пішов у відставку: журналіст показав документ

Начальник Генерального штабу – перший заступник міністра оборони Республіки Білорусь Віктор Гулевич написав рапорт про відставку. Генерал-майор нібито не захотів воювати з Україною й відправляти туди свої війська на підмогу російським окупантам.

Про це повідомив український військовий журналіст Андрій Цаплієнко. В своєму Telegram-каналі він опублікував відповідний документ (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).Воєнкор наголосив: ті, хто надіслав йому знімок заяви за підписом білоруського генерал-майора ще від 4 березня, стверджують, що вона справжня.

Судячи з документа, 52-річний Гулевич подав у відставку у зв’язку з неможливістю виконання завдання керівництва щодо формувань ударних груп.

Проведення роз’яснювальних робіт із командирами військових частин не дало результату. Маю сміливість припустити, що проведення заміни командирів цих військових частин, які не змогли організувати формування груп на місцях, не дасть потрібних результатів. Зважаючи на вищевказане, прошу вашого рішення щодо прийняття моєї відставки”, – йдеться у ньому.
Джерела стверджують, що документ за підписом Гулевича справжній

“Начальник Генштабу Білорусі подав у відставку. Воювати з Україною не хоче. Але, вважаю, треба було думати раніше, перед тим, як планували війну, а не після того, як її разом з Путіним розпочали”, – прокоментував Цаплієнко.

Віктор Володимирович Гулевич – білоруський воєначальник. Закінчив Московське вище військове командне училище, кандидат військових наук, заслужений спеціаліст збройних сил Республіки Білорусь. Починав свою службу командиром мотострілецького взводу в Західній групі військ у Німеччині, потім проходив її в збройних силах Росії у Закавказькому військовому окрузі. Начальником Генштабу Білорусі генерал-майор Гулевич став із 11 березня 2021 року.

Віктор Гулевич став начальником Генштабу РБ у березні 2021 року
Залиште свій коментар