Вторгнення в Україну “зіпсувало” Путіна: експерт із мови тіла вказав на очевидні зміни

Вторгнення в Україну “зіпсувало” Путіна: експерт із мови тіла вказав на очевидні зміни

Всесвітньо відомий експерт із мови тіла Аллан Піз, який знає президента Росії Володимира Путіна протягом 30 років і навчав того прийомам мови тіла ще в 90-х роках, заявив, що нинішня божевільна поведінка лідера Росії щодо України показує, наскільки його розум “зіпсувався” за лічені місяці. Путін зробив кілька серйозних історичних помилок як політик, зазначив Піз.

Зокрема експерт стверджує, що прорахунок Путіна був у тому, що президент України Володимир Зеленський залишить Київ у перші дні вторгнення, а російських військових українці зустрінуть із квітами та обіймами. Поведінка Путіна суттєво змінилася за останній місяць, ідеться у інтерв’ю Піза виданню The Sun.“Він сильно набрав вагу, на ньому багато жиру. Чутки серед багатьох моїх друзів у Росії ходять про те, що у нього рак товстої кишки. Збільшення ваги часто є симптомом лікування. Путін завжди був фанатиком фітнесу. Очевидно, що на цей момент він не займається спортом. Тому в Росії ходять чутки про те, що він хворий на рак або хворобу Паркінсона на ранній стадії”, – зазначив експерт.

Поведінка і мова тіла Путіна сильно змінилися – він більше не “впевнений у собі управлінець”, а “хлопець, який тримає всіх на відстані”.

Довгий стіл, за яким Путін приймає міністрів, розташування самого лідера Росії в кінці стола спиною до стіни свідчить про те, що він нібито очікує на замах. Аллан Піз називає це симптомом “погіршення параної” як наслідок довгої ізоляції під час епідемії COVID-19.
А необдумані дії Путіна щодо України можна пояснити хворобою Путіна – фізичною чи психічною.

Експерти з мови тіла заявляють, що зміни з Путіним вказують на те, що він може бути дуже хворий. Але оскільки його поведінка стає дедалі більш неспокійною, спекуляції щодо душевного стану Путіна, а також його фізичного стану, ймовірно, лише посиляться.

Залиште свій коментар