Втрачає довіру до найближчого кола? Путін присвоїв Кадирову звання генерал-лейтенанта

Втрачає довіру до найближчого кола? Путін присвоїв Кадирову звання генерал-лейтенанта

Президент країни-агресора РФ Володимир Путін надав голові Чечні Рамзану Кадирову звання генерал-лейтенанта. У зв’язку з цим у мережі заговорили про те, що Путін втрачає довіру до найближчого оточення.

Як пишуть росЗМІ, інформацію про нагородження офіційно підтвердив речник парламенту Чечні Магомед Даудов. Соратник Кадирова заявив, що нібито його внесок у перемогу “над міжнародним тероризмом” у Чечні та “збереження цілісності” Росії “неможливо переоцінити”.Він також розхвалив Кадирова, якого звинувачують у численних порушеннях прав людини, назвавши його “прикладом істинного, самовідданого та безкорисливого служіння своїй вітчизні та народу”.

Водночас у мережі заговорили про те, що такий жест з боку Путіна може свідчити про те, що глава Кремля втрачає довіру до свого найближчого оточення.

“Непрямо це йдеться про те, що Путін все більше спирається на Кадирова як на безумовно лояльну особисто йому людину, яка не бере участі в інтригах під кремлівським килимом. І, що важливо, що має власної гвардії. Довіри до ближнього кола в Путіна майже не залишилося”, – пише російський Telegram-канал “Временное правительство”.
Залиште свій коментар