Головна / Новини / Політика / “Хто алкоголік і наркоман?”: Зеленський показав порівняльне відео, в українців не лишилося сумнівів (відео)

“Хто алкоголік і наркоман?”: Зеленський показав порівняльне відео, в українців не лишилося сумнівів (відео)Команда кандидата у президенти Володимира Зеленського поставила крапку у скандалі з аналізами одним відео, просто порівнявши дозвілля та хобі опонентів у другому турі виборів.

Володимир Зеленський та Петро Порошенко

Володимир Зеленський та Петро Порошенко

Відповідне відео з’явилося на офіційній сторінці Зе!Команди у Facebook.

Прологом до відео стало гучне звернення Петра Порошенка на зустрічі з виборцями, яке стосується вживання алкоголю.

“Я не п’ю – і вам не раджу. Не варто вживати алкогольних напоїв”, – заявив Порошенко, маючи на меті наголосити на своєму тверезому способі життя.

Однак уже наступні кадри демонструють протилежні “захоплення” гаранта – на відео видно, як він іде серед бравих військових у формі, помітно похитуючись та зазираючи у люстерко. Порошенко явно підозрює, що виглядає “не на п’ятірку”, – очевидно, зустріч з офіцерами тет-а-тет далася взнаки.А вже наступні кадри буквально підривають віру у тверезість президента: ось він стоїть за трибуною під час якогось виступу і співає, пританцьовуючи: “Давайте работать, самбе -нет”, усім своїм аж занадто грайливим виглядом демонструючи явно “допінговий” настрій.

Натомість команда слуги народу показала будні
Зеленського, який іще з студентських років активно займається спортом.

Слуга народу активно боксує, займається фізичними вправами, бігає та розвиває м’язи на тренажерах.

Нагадаємо,

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  Порошенко сделал открытое заявление Путину через американское издание