Головна / Новини / Суспільство / “Я – бидло”: лист гніву українця розбурхав мільйони сердець Знай більше!

“Я – бидло”: лист гніву українця розбурхав мільйони сердець Знай більше!

Український громадський діяч і директор аналітичного центру Віктор Андрусів в світлі останніх звинувачень у бік виборців Зеленського зробив гучну заяву зі скандальною назвою “Я бидло”, яке змусило замислитися кожного.

…Я не завжди був бидлом. Раніше люди, які нарекли мене так, з повагою ставилися до того, що я робив. У них не було сумнівів в моїй непідкупності та порядності. Коли більшість боялися навіть пискнути в фб проти Януковича, ми з друзями блокували його в Межигір’ї. За це отримали купу справ у поліції і СБУ. Нас пресували і знищували. Я звільнився з роботи, щоб стояти поруч пліч-о-пліч зі своїми друзями в боротьбі з диктатурою. Ми одні з перших вийшли на Майдан…” – починає Віктор свою історію.

Віктор Янукович

Віктор Янукович


У наступних рядках Андрусів говорить про те, що всі ті надії, які покладали на Порошенка після Майдану, виконані не були, що країна не стала краще розвиватися і навіть більше того – за ці роки економіка України розвивалася в три рази гірше ніж в Ефіопії.…Але винні за 5 років так і не покарані. Хоча сьогоднішня влада, стала такою завдяки жертві майданівців. Вони – влада, тим не менш, вирішили, що це справа честі. І з року в рік я переживаю цей важкий ганьба і безсилля. І продовжувати цієї ганьби я не хочу…”

Далі Віктор переходить до того, що він став бидлом в устах деяких тільки тому, що не захотів терпіти бездіяльність влади і вважав за краще голосувати за Зеленського.

…Я став бидлом за те, що вирішив скористатися своїм правом змінити владу. Цього права я домагався у 2004 році, і в 2014-м. Це право – це єдине, що відрізняє демократію від диктатури. І сьогодні наявність цього права – це, можливо, єдине поки не знищене досягнення Революції Гідності. І саме за моє бажання скористатися цим правом, підтримати Зеленського – ви назвали мене бидлом.”

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Діяч стверджує, що він з повагою ставиться до Порошенко і його виборців, але вважає, що гарант має понести політичну відповідальність за свою бездіяльність всі ці 5 років, адже саме так можна навчити усіх політиків думати не про те, що у них сьогодні, а про те, з чим вони підуть зі своїх посад.
“Дорогі прихильники Порошенка – вам страшно. І справа не в тому, ким є Зеленський чи за що він виступає, справа в тому, що ваш кандидат вирішив виграти залякавши все суспільство. Йому всеодно було хто буде в другому турі. Він давно планував всіх залякати Путіним. Ще до Зеленського він це робив з Тимошенко, а коли лідер змінився – він свою стратегію не змінив.
Поділ на кращих і гірших, на бидло і інтелігенцію – це не про демократію, не про свободу. Це про тоталітаризм, диктатуру і хунту. Вам може не подобатись інший вибір, вам навіть страшно може бути, але ви не можете йти проти фундаментальної цінності – свободи вибору. Бо тоді ви зневажаєте все, за що ми боролись. Зневажаєте пам’ять тих, хто за нашу свободу – віддав життя.”

Залиште свій коментар


Читайте також  Порошенко: "Російська - церква агресора. Українська - церква для українців"
Loading...