“Я розбираюся”: відомий продюсер виступив за концерти російських артистів в Україні

“Я розбираюся”: відомий продюсер виступив за концерти російських артистів в Україні

Відомий музичний продюсер Вадим Лисиця заявив, що підтримує концерти російських артистів в Україні. На його думку, для країни це може стати вигідно, адже артисти могли б стати спонсорами армії.

Таку заяву Лисиця зробив в ефірі телеканалу “Україна” у відповідь на петицію Ігоря Кондратюка, яку можна переглянути за посиланням тут. Документ, в якому пропонується ввести заборону для артистів Росії виступати в Україні, вже набрав понад 25 тисяч підписів і повинен відправитися до Володимира Зеленського на розгляд.Лисиця вважає, що необхідно якимось чином регулювати артистів Росії в Україні.

“Не забороняти, але зробити якісь такі умови, щоб вони, наприклад, виступаючи в Харкові, або в Києві, або в Запоріжжі, повинні були відраховувати якусь суму на українську армію”, – сказав Лисиця.

Вадим Лисиця з композитором Костянтином Меладзе.

Він підкреслив, що найімовірніше артисти не стануть погоджуватися на такі умови. Що стосується українських артистів, то продюсер заявив, що їх небагато, хто гастролює в Росії. За його словами, він не знає таких.
“Тим не менше, якщо вони таки їздять, то потрібно теж зробити якийсь податок, який чітко розумітиме артист. Це нормально”, – сказав продюсер.

Лисиця підкреслив, що необхідно зосередиться на розвитку музичної індустрії замість введення нових заборон.

“Я український продюсер, я розбираюся в цій справі. Всі заборони, мені здається, ні до чого доброго не приведуть”, – підсумував він.

Вадим Лисиця зі співачкою Світланою Лободою.
Залиште свій коментар