Головна / Новини / Культура / “Як можна було туди піти?”: Фреймут жорстко розкритикували за перехід на проросійський канал

“Як можна було туди піти?”: Фреймут жорстко розкритикували за перехід на проросійський канал

Українська телеведуча Ольга Фреймут буде вести нове телешоу з журналістом Романом Кадеміним на скандальному проросійському телеканалі “Інтер”.

Відео-анонс ток-шоу про стосунки чоловіка та жінки з’явився на офіційному YouTube-каналі “Інтера”, пише Gazeta.ua.

За словами прес-служби, у передачі планують “показувати селебритіс та розкривати їхні секрети”.


“У кожному з випусків глядачі зможуть побачити проблему очима протилежної статі. Побачити, щоб разом з провідними і експертами-професіоналами розібратися в заплутаних і драматичних життєвих ситуаціях. Розібратися, щоб мелодрами і драми не стали трагедіями”, – йшлось в повідомленні прес-служби.

Не всі прихильники зраділи новому ток-шоу за участі Фреймут.

Читайте також  Помер український поет Іван Драч.

“Як можна було піти на цей канал?”, “розчарування”, “телеканал, який не можу дивитись без відрази”, “Олю, чому саме “Інтер”?”, “не ходіть по іншим каналам, так, Олю?”.

Телеканал “Інтер” не раз потрапляв в скандали. У 2018 році Нацрада оштрафувала телеканал “Інтер” на 4 млн 46 тис. грн (25% ліцензійного збору) за концерт до так званого Дня перемоги, який мовник в своєму ефірі продемонстрував 9 травня. Зокрема, канал звинувачують у розпалюванні ворожнечі. Каналом володіють Дмитро Фірташ та Скергій Льовочкін.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...