Головна / Новини / Політика / Яка різниця між словами Путіна та Трампа: пояснення

Яка різниця між словами Путіна та Трампа: пояснення

Президент США Дональд Трамп не надає своїм словам особливої ваги, чого не скажеш про очільника Росії Володимира Путіна.

Таку думку висловив журналіст Віталій Портников у блозі для “Еспресо“.

З огляду на останні заяви Трампа про “російський Крим” Портников відзначив, що слова американського гаранта часто переоцінюють.Трамп – не професійний політик. Він – бізнесмен і шоумен. І він абсолютно не розуміє силу слова політика. Для нього слово – полемічний прийом, можливість звернути на себе увагу, зробити гостру несподівану заяву, про яку будуть довго говорити,– роз’яснив журналіст.
Він наголосив, що експресія у висловленнях Трампа ще не означає, що американську політику буде змінено.

“Тому що ця політика визначається в результаті консультацій Трампа і його радників, роботи інституцій та відомств. Не може бути крутого політичного повороту без конгресу. І таких стримуючих факторів можна навести безліч“, – додав Портников.

Читайте також  Зеленський вирішив повернути казино

При цьому, на думку експерта, слова Путіна часто недооцінюють.

“Нам хочеться вважати, що російський президент розмовляє “просто так”, для своєї аудиторії. Але насправді Путін у своїх виступах посилає сигнали – друзям і ворогам. І, на відміну від Трампа він практично нічим не стримується у здійсненні своїх задумів,“- додав Портников.

Нагадаємо, Трамп заявив лідерам G7 на вечері про те, що Крим є “російським”, тому що всі, хто живе на півострові, розмовляють російською мовою.

Своєю чергою, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс запевнила, що їй нічого не відомо щодо можливих скандальних слів про Крим президента США Дональда Трампа на саміті “Великої сімки” в Канаді.

 

Залиште свій коментарLoading...

Loading...