Головна / Новини / Економіка / Які країни найбільше купують українських товарів

Які країни найбільше купують українських товарівВ Україні за перший квартал 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року експорт збільшився на 10%. Імпорт – на 13%. Україна на $1,2 млрд імпортуємо продукції більше, ніж експортує.

“Російський ринок залишився основним для продажу української продукції. Щоправда виробники знизили поставки на нього на 8%. Далі йде Польща. Україна збільшила поставки товарів, продуктів та послуг на 32%. Можливо, що на початку 2019 року будемо продавати продукції більше до Польщі, ніж до Росії”, – написав у Facebook директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Читайте також  Глава “Нафтогазу” вважає, що ціну на газ потрібно було підняти ще

За словами експерта, за перший квартал поточного року Італія імпортувала на 25% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. До Туреччини Україна збільшила експорт на 12%, до Індії – зменшила на 9%.

“Водночас Україна найбільше імпортує товарів саме з Росії. Багато про що свідчить про приріст у 29%. Другим номером іде Китай, який збільшив поставки товарів до України на 23%. Німеччина продає в Україну товарів більше на 5%, Польща – на 14%, Білорусь – на 2%”, – підсумував Дорошенко.

Залиште свій коментар


Читайте також  Уже в августе: как новые тарифы изменят жизнь украинцев


Loading...