Янукович раптово звернувся до Зеленського із закликом зупинити війну

Янукович раптово звернувся до Зеленського із закликом зупинити війну

Четвертий президент Віктор Янукович, який втік з країни, раптово звернувся до українців зі словами “великого співчуття” і поміркував про війну Росії проти України. Також він окремо звернувся до українського президента Володимира Зеленського і заявив, що “особисто він зобов’язаний будь-якою ціною зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди”.

Крім того, Янукович натякнув, що, віддавши владу, можна зупинити широкомасштабну війну. Про це йдеться у його зверненні, опублікованому у росЗМІ.Янукович також повторив путінські наративи про “націоналістичні батальйони” на Донбасі, звинувативши українську владу у війні на сході України. А звертаючись до Зеленського, президент, що втік, переклав вину за початок війни на нього і закликав до мирної угоди.

“Я добре розумію, що у Вас багато “порадників”, але особисто Ви зобов’язані будь-що зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди. Цього від Вас чекають в Україні, Донбасі та Росії. Вам будуть вдячні український народ і Ваші партнери на Заході”, – йдеться у заяві Януковича.

Залиште свій коментар