З Росії летять нечувані звістки, Зеленського благають підняти ЗСУ: “Повинні дати…”

З Росії летять нечувані звістки, Зеленського благають підняти ЗСУ: “Повинні дати…”

Президенту України Володимиру Зеленського запропонували приготувати українські війська для підтримки демократії у Росії. Таку пропозицію висунули після масштабних протестів у Москві через вибори.

Про це на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Facebook заявив журналіст і колишній шеф-редактор Forbes-Україна, а також боєць 95-ї бригади ЗСУ Максим Кухар.

Журналіст заявляє, що Україні варто заявити про готовність військ підтримати перехідний уряд народної довіри в РФ. Також він додає, що така організація має бути створена до проведення в Росії дострокових виборів усіх органів і люстрації поплічників режиму Путіна.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

“На кордоні треба терміново підтягнути кілька кращих бригад і почати навчати їх законами РФ — щоб вони могли впоратися з охороною громадського порядку в тих регіонах, про яких попросить уряд народної довіри РФ. А парламент України вже зараз повинен зібратися і дати дозвіл Верховному Головнокомандувачу (президенту Володимиру Зеленському — ред.) на введення військ в РФ для підтримки нової демократичної влади”, — йдеться в дописі Кухаря.

Кухар також додав, що для придушення революції в Москві потрібно перекрити військам з Криму, Донбасу і Ростова шляху. Україні треба бути готовою до того, що ці сили можуть почати бойові дії в результаті наступальних операцій.

Зазначимо, що причиною протесту у Москві стало те, що Московський міський виборчком відмовив усім кандидатам-самовисуванцям у виборах до міської думи у 43-му виборчому окрузі. Російська опозиція заявляє, що її представникам відмовляють у реєстрації незаконно. Участь і акції взяли близько 3500 тисяч осіб. ОМОН жорстко розганяла протестувальників.
Залиште свій коментар