“За ц*цьки та ж*пу в прямому ефірі”: українська журналістка обурилася поведінкою футболістів

“За ц*цьки та ж*пу в прямому ефірі”: українська журналістка обурилася поведінкою футболістів

Спортивна журналістка Валерія Сучкова, яка працює в програмі “Футбольний формат”, розповіла про домагання з боку гравців у прямому ефірі. За словами дівчини, вони дозволяли собі торкатися її грудей і сідниць, а також посилати її на три літери.

Про це Валерія заявила в Instagram, записавши відео у себе в сторіз. Так вона відреагувала на критику на адресу свого колеги Олега Ящука, який раніше порушив тему ввічливості футболістів на прикладі представника “Шахтаря” Юхима Коноплі.Останній, за словами журналіста, нецензурно висловлювався на адресу представників ЗМІ та відмовляв їм в інтерв’ю.

“Мене цікавить одне запитання: чому деякі футболісти мають право посилати журналістів на х*р у прямому ефірі? Чому деякі футболісти мають право чіпати дівчат-журналісток за ц*цьки та ж*пу в прямому ефірі? Чому ми не можемо говорити все як є? Ми ж нічого не придумали, а сказали все як є”, – не зуміла стримати емоції Сучкова.
OBOZREVATEL пропонує своїм читачам ознайомитися із фотографіями, які Валерія публікує на своїй сторінці в соціальній мережі.

Валерія Сучкова в сукні
Валерія Сучкова в чорному
Валерія Сучкова у формі збірної України
Валерія Сучкова в синьому купальнику
Валерія Сучкова на пляжі
Валерія Сучкова знялася у фотосесії
Валерія Сучкова на роботі
Валерія Сучкова в купальнику
Залиште свій коментар